Czytanie Duszy

Nieświadomość pragnie prawdy. Przestaje przemawiać do tych, którzy bardziej niż prawdy pragną czegoś innego

Adrienne Rich

CZYM JEST

CZYTANIE DUSZY?

BAŚNIE DUSZY

 Jest wglądem,

widzeniem i sczytywaniem obrazów (historii, scen, doznań, symboliki) z twojej podświadomości, ze sfery snów, z przestrzeni serca, z duszy – dotyczących jakiegoś konkretnego zagadnienia, problemu bądź czegoś z czym dusza w danym momencie się zmaga.

   Czasem wiesz z czym przychodzisz, wiesz jakie pytanie chcesz zadać swojej duszy, a czasem to dusza ma dla ciebie ważne przesłanie, które jest najistotniejsze w danym momencie aby go usłyszeć.

Symbolika

   W trakcie czytania mogą się pojawić sytuacje z poprzednich wcielen, które pragną być uzdrowione. Zazwyczaj chodzi o dokończenie pewnych spraw, uwolnienie pewnych emocji związanych z tym zdarzeniem. Rozwiązanie czy przeżycie, w nowy uzdrawiajacy sposób, sytuacji z przeszłości, wpływa na naszą teraźniejszość.

   Innym rodzajem widzenia jest zobaczenie problematycznej sytuacji w symbolach. Mamy wtedy poczucie, że zanurzamy się w bajkowym świecie, gdzie wszystko jest możliwe i gdzie dzieją się rzeczy magiczne. Takie widzenie działa jak bajkoterapia. 

baśnie duszy
basnie duszy

Współśnienie na jawie

    Często nie obejmujemy  umysłem tego, co usłyszeliśmy ale rozumiemy to na jakimś głębszym poziomie podświadomości.
    Czasem widzenie może być karmiacym zmysły obrazem, które koi i uzdrawia zagubioną, nie wierząca, że może spotkać ją coś dobrego – świadomość.
    Nasza dusza zawsze wie co dla nas jest w danym momencie najlepsze. Jaki obraz nam pokazać.  W jaki sposób uwolnić potencjał duszy aby mogła z powrotem realizować plan swojego istłnienia.
     Czytanie Duszy nie jest wróżbą, nie jest przypowiadaniem.
     Jest tak jakby współśnieniem na jawie. Relacją na żywo ze stacji „Twoja Dusza” , gdzie ja jestem tzw. radioodbiornikiem.

zobacz też film na YouTube pt.-

¨Czym jest Czytanie Duszy?¨

gdzie szczegułowo o tym opowiadam.

Baśnie Duszy
Play Video about Baśnie Duszy

Sesje Czytania Duszy

Dla kogo?

Czytanie jest dla kogoś, kto poszukuje odpowiedzi nie tylko w świecie intelektualnym ale również w świecie duchowym, emocjonalnym, niewidzialnym na pierwszy rzut oka, pozazmysłowym. Własnie tam kryją się wszystkie tajemnice świata i nasza w nim rola.

baśnie duszy

jak budzik na "drzemce"

EMOCJE

   Emocje są pośrednikiem pomiędzy naszym ciałem, a duszą. Pewne emocje dają o sobie znać, kiedy coś w duszy jest do „zalatwienia”. Są takim alarmem albo nieustajacym dzwonkiem chcącym zasygnalizować coś bardzo ważnego.

   Niestety bardzo często, a wręcz bez ustanku, włączamy tryb „drzemka” i po pewnym czasie przestajemy reagować na te „dzwonki” emocji, przyzwyczajamy się do pewnej niewygody i żyjemy tak z dnia na dzień zagłuszając też często tę niewygodę jakimś nalogiem: pracą, internetem, bądź używkami.

   Wytrzymałość ludzka prawie nie ma granic, więc możemy tak ciągnąć bardzo długo. Aż w pewnym momencie staje się to już tak nieznośne, monotonne i nudne, lub zwyczajnie “wybucha” np w postaci choroby, że dopiero wtedy postanawiamy „coś z tym zrobic”. A od „chęci zmiany” do konkretnych ruchów jest już bardzo mały krok. I wtedy się zaczyna dziać!

Droga do uzdrowienia

   Każdy znajduje swoją drogę do połączenia się ze swoim wewnętrznym potężnym potencjałem. Dla kazdego też będzie to co innego: terapia, warsztaty, książka, medytacja, przyjaciele, nauczyciele, podróż, choroba, śmierć, narodziny, miłość.

   Czytanie duszy, to jedno z wielu narzędzi, które możemy zastosować, aby się skomunikować z naszą wewnętrzną mocą.

jedno z narzędzi

baśnie duszy

JAK SIE PRZYGOTOWAC DO SESJI CZYTANIA DUSZY?

  Przede wszystkim trzeba mieć chęć i być otwartym na prawdę, która się objawi. Mieć odwagę aby ją przyjąć. Z zamkniętym sercem i brakiem wiary trudno jest przyjmować.

  Sama Chęć, czysta Chęć wystarczy aby otworzyć drzwi do nowego świata. W dalszej kolejności będzie praca nad sobą i podążanie za swoim przeznaczeniem.

  Przed sesją najlepiej zadbać o spokojne otoczenie. Niech to będzie ciche miejsce, gdzie nikt ci nie będzie przeszkadzać przez conajmniej 2 godziny. Nie powinno to być miejsce gdzie są inni ludzie czy różne bodźce, które mogą rozpraszać twoja uwagę.

  Sesja trwa od 1,5 do 2,5 godziny i odbywa się na platformie zoom lub Watsup (darmową aplikacje można ściągnąć na telefon). Sesja będzie nagrana i wysłana do ciebie w postacie pliku bądź linku na YouTube (jako film niepubliczny) abyś w dowolnym momencie mógł/ła sięgnąć po nią ponownie, gdyż w trakcie niektóre informacje mogą Ci umknąć.

  Przed sesją należy dokonać opłaty i wysłać potwierdzenie do mnie na watsup bądź telefon. Sesje można przełożyć tylko raz co najmniej 2 dni przed umówionym terminem. W innym razie wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Ceńmy swój czas, dlatego proszę o przemyślaną decyzję.

baśnie duszy

     Wszechświat rządzi się zasadą równowagi, również w otrzymywaniu i dawaniu powinna być zachowana ta równowaga. Otrzymując ode mnie dar jasnowidzenia możesz się podzielić ze mną swoją możliwością obdarowania.  Sugerowana kwota to 300 zl / 66€.

Nr konta 72116022020000000181116065

 

     Revolut – ES0215830001119016186856

     Jeśli bardzo chciałbyś/łabyś skorzystać z sesji czytania, a kwestia pieniędzy jest dla ciebie w tej chwili problemem, napisz do mnie – być może znajdziemy rozwiązanie w postaci barteru. Być może to co robisz może być tym czymś, czego ja w tej chwili mogę potrzebować. W imię równowagi – wtedy nikt nie traci, a każdy zyskuje .

"Zamykam oczy, żeby widzieć."

Paul Gauguin

Połączona z ziemią i niebem zanurzam się w przestrzeni swojego serca, aby poprzez wrota magicznego ogrodu wejść do Twojego serca ogrodu.

Czytanie Duszy

Umów się na sesję Czytania Duszy

Wykonuję jedną sesje dziennie, zarezerwuj zawczasu.

Przewiń do góry