Daria Szewczenko - sesje czytania duszy
Baśnie-duszy
Shadow
Baśnie Duszy

O MNIE

    Nazywam się Daria Tara Green Szewczenko. Od 2009 roku praktykuje najstarszą na świecie technikę medytacji – vipassanę. Jest to technika uważności i obserwacji, koncentracji umysły, oraz badania własnego umysłu, ciała/materii.

Praktyka medytacji i świadome życie otwierało kolejne bramy ku własnemu sercu, a co za tym szło – również i na świat i innych ludzi. 

Praktykuje od kilku lat Taniec Intuicyjny, Taniec Kontakt Improwizację, Taniec 5 Rytmów i techniki pracy z ciałem poprzez uważność i ruch. 

Prowadziłam zajęcia z Tańca Intuicyjnego dla dorosłych i młodzieży. 

 

Zobacz więcej

Na kanale YouTube bedą pojawiać się nagrania wizualizacji i ćwiczeń relaksacyjno-rozwojowych.

Po latach różnych praktyk pojawiła się zdolność  widzenia obrazów z przestrzeni duszy/podświadomości. Na początku stosowałam tę umiejętność do badania swoich własnych obszarów nieświadomości. Natomiast w 2020 roku po ukończeniu kursu „Czytania Duszy” u Lesławy Jaworowskiej zaczęłam w ten sposób dzielić się z innymi tą umiejętnością – wykonując sesje Czytania Duszy.

Poza tym, z wykształcenia jestem Magistrem Sztuki po Łódzkiej Filmówce. Przez lata pracowałam w branży filmowej jako montażystka. Skończyłam również Scenopisarstwo. Od paru lat jednak zajmuję się głównie tworzeniem – tworzę artystyczną biżuterię i amulety pod nazwą LAGREEN_Daria_Shevchenko oraz rękodzieło dekoracyjne. Prowadzę warsztaty, uczę oraz wcielam w życie nauki zdobyte przez lata 😉

Z ciekawostek – urodziłam się nad morzem Japońskim i jestem mamą pełnoletniego syna.

  

baśnie duszy
baśnie duszy

OPinie

Opinie osób, które odbyły u mnie sesje Czytania Duszy

Asia:

„Czytanie duszy, to dla mnie więcej niż terapia. Każdy ma chwile zwątpienia, takiej niepewności czy jego odczucia podpowiadają mu właściwy kierunek. Kiedy nie wie czy to w czym się znajduje jest dla niego dobre. I wtedy właśnie proszę o ten czas dla mnie. Czytanie duszy daje mi wewnętrzny spokój, utwierdza mnie w przekonaniu, że droga, którą idę jest dobra lub, że powinnam jednak coś zmienić. To dla mnie bodziec do działania i nadzieja, a potem pewność, że wszystko jest na swoim miejscu i że idę w dobrym kierunku.”

Roberta:

„Czytanie Duszy w wykonaniu Darii to niepowtarzalne, ciekawe doświadczenie. Czułam, że cała jej uwaga jest skupiona tu i teraz, w kontakcie ze mną. W jakiś sposób dzięki temu powstała piękna metaforyczna opowieść, zupełnie unikatowa i zaskakująca, a jednak jakże … adekwatna. Chętnie powtórzyłabym to doświadczenie, odbieram je osobiście jako inspirujące i bardzo … ciepłe. Pełne pozytywnej energii.”

Konrad:

„Jako osobia śniąca, której nie obce są symboliczne obrazy i język snów, za pomocą którego komunikuje się z nami Dusza i wyższe poziomy, byłem bardzo zaskoczony podobieństwem doświadczenia czytania Duszy u Darii z moimi doświadczeniami sennymi. Tym razem Dusza przemówiła jednak nie poprzez sny, ale poprzez Darię, przedstawiając mi obraz i przekaz odpowiadający na moje pytania i rozterki. Dodatkową wartością Czytania Duszy w porównaniu do snów jest to, że jest to doświadczenie wspólnie przeżywane razem z Darią. Można je potem omówić i głębiej zrozumieć rozmawiając z nią. Daria doskonale czuje człowieka i łącząc się z jego wnętrzem jest dobrym i wrażliwym przekaźnikiem i narzędziem komunikacji Duszy z jego ego. Polecam szczerze i serdecznie każdemu doświadczyć tego spotkania wspólnie z Darią. Dziękuję Dario 🙏”

Świat ze snów

Czytanie Duszy

Czy aby doświadczyć „nieba” trzeba wejść przez symboliczne drzwi? Myślę, że tak 😉
Dusza lubi symbole, obrazy, baśnie. A cały ten „teatr” rozgrywa się nie tylko w snach ale też i w rzeczywistości. Bedac spokojnym obserwatorem siebie, jesteśmy w stanie zauważyć tę baśn i wyciągnąć z niej mądre wnioski 🙂

Przewiń do góry