Czym jest czytanie duszy?

Basnie duszy

CZYM JEST CZYTANIE DUSZY?

Jest wglądem, widzeniem i sczytywaniem obrazów (historii, scen, doznań, symboliki) z twojej podświadomości, ze sfery snów, z przestrzeni serca, z duszy – dotyczących jakiegoś konkretnego zagadnienia, problemu bądź czegoś z czym dusza w danym momencie się zmaga.

Czasem wiesz z czym przychodzisz, wiesz jakie pytanie chcesz zadać swojej duszy, a czasem to dusza ma dla ciebie ważne przesłanie, które jest najistotniejsze w danym momencie aby go usłyszeć.

basnie duszy
Czym jest czytanie duszy
    1. W trakcie czytania mogą się pojawić sytuacje z poprzednich wcieleń, które pragną być uzdrowione. Zazwyczaj chodzi o dokończenie pewnych spraw, uwolnienie pewnych emocji związanych z tym zdarzeniem. Rozwiązanie czy przeżycie, w nowy uzdrawiający sposób, sytuacji z przeszłości, wpływa na naszą teraźniejszość.
    2. Innym rodzajem widzenia jest zobaczenie problematycznej sytuacji w symbolach. Mamy wtedy poczucie, że zanurzamy się w bajkowym świecie, gdzie wszystko jest możliwe i dzieją się rzeczy magiczne. Takie widzenie działa jak bajkoterapia. Często nie pojmujemy tego co usłyszeliśmy ale rozumiemy to na jakimś głębszym poziomie podświadomości.
    3. Czasem widzenie może być karmiącym zmysły obrazem, które koi i uzdrawia zagubioną, nie wierzącą, że może spotkać ją coś dobrego – świadomość.

Nasza dusza zawsze wie, co dla nas jest w danym momencie najlepsze. Jaki obraz nam pokazać. W jaki sposób poruszyć nas, aby ona mogła z powrotem realizować plan swojego spełnienia. Czytanie Duszy nie jest wróżbą, nie jest przypowiadaniem. Jest tak jakby współśnieniem na jawie. Relacją na żywo ze stacji „Twoja Dusza” , gdzie ja jestem tzw. radioodbiornikiem.

DLA KOGO TO JEST?

Czytanie jest dla kogoś, kto poszukuje odpowiedzi nie tylko w świecie intelektualnym ale również w świecie niewidzialnym, pozazmysłowym, duchowym i emocjonalnym. Emocje są pośrednikiem pomiędzy naszym ciałem, a duszą. Pewne emocje dają o sobie znać, kiedy coś w duszy jest do „zalatwienia”. Są takim alarmem albo nieustającym dzwonkiem chcącym zasygnalizować coś bardzo ważnego. Niestety bardzo często, a wręcz bez ustanku, włączamy tryb „drzemka” i po pewnym czasie przestajemy reagować na te „dzwonki” emocji, przyzwyczajamy się do pewnej niewygodny i żyjemy tak z dnia na dzień zagłuszając też często tę niewygodę jakimś nałogiem: pracą, internetem bądź używkami. Wytrzymałość ludzka prawie nie ma granic, więc możemy tak ciągnąć bardzo długo. Aż w pewnym momencie staje się to już tak nieznośne, monotonne i nudne, że dopiero wtedy postanawiamy „coś z tym zrobic”.

Baśnie duszy

A od „chęci zmiany” do konkretnych ruchów jest już bardzo mały krok. I wtedy się zaczyna dziać! Każdy znajduje swoją drogę do połączenia się ze swoim wewnętrznym potężnym potencjałem. Dla każdego też będzie to co innego: terapia, warsztaty, książka, medytacja, ludzie-sprzymierzeńcy, podróż, choroba, śmierć, narodziny, miłość. Czytanie duszy, to jedno z wielu narzędzi, które możemy zastosować, aby się skomunikować z naszą wewnętrzną mocą.

Czym jest czytanie duszy?
Czytanie duszy
Czym jest czytanie duszy?
Przewiń do góry