CZYM SĄ TECHNIKI UWALNIANIA?

CZYM SĄ TECHNIKI UWALNIANIA?

O technikach uwalniania pięknie pisze David Hawkins, amerykański psychiatra. Uważa on, że umysł wraz z myślami jest kreowany poprzez uczucia. Tłumione uczucia blokują przepływ energii w naszym ciele, co prowadzi do chorób somatycznych, zaburzeń fizycznych, zaburzeń relacji. Skumulowane emocje blokują rozwój duchowy, świadomość oraz powodzenie na wielu obszarach życia.

Uwalniania emocji należy tylko i wyłącznie do ciebie. Odkrywasz prawdę przed samym sobą, odkrywasz zbiory przekonań, w które kiedyś uwierzyłeś i programy, które zapisał twój umysł, a które sabotują realizację twoich pragnień. Myśli są zapamiętywane w/g stopnia natężenia emocjonalnego, dlatego też „odpuszczając” określoną emocję uwalniamy się od powiązanych z nią myśli. Idąc tą drogą odkrywasz swoją jaźń, odkrywasz prawdę.

„Życie jest łatwe, kiedy masz zamknięte oczy i nie rozumiesz niczego, co widzisz…”

John Lennon

Kroniki akaszy

Aby utrzymać uczucia w stanie wyparcia (wyparte traumy, złość, czy lęk związane z jakaś sytuacją) umysł stosuje mechanizm wyparcia i projekcji. Zamiast je odczuwać projektujemy je na świat i ludzi. Jest to również bardzo energochłonne, dlatego nie zostaje nam zbyt wiele energii do życia (zdrowego funkcjonowania).

Uwalniając zamrożone emocje – udrażniamy te kanały i zaczynamy żyć pełnia życia.

Technika na uwolnienie się od lęku i praca z wewnętrznym dzieckiem.

W tych technikach, które znajdziesz na stronie Baśnie Duszy, wchodzimy głębiej, do samego sedna problemu, do źródła danej emocji. Czy będzie ona miała początek w tym życiu, czy będzie zapisana w twoim kodzie DNA, a początek jej dali twoi przodkowie – Ty, w momencie przeżywania tej emocji, uwalniasz ją, uzdrawiając cały swoj ród wstecz. Gdzie następstwem tego jest otrzymanie olbrzymiego potoku energii wsparcia i miłości.

Nie następuje to oczywiście po wykonaniu jednej techniki. Potrzebujemy trochę czasu aby się wyzwolić z nagromadzonych blokad. Jednak już po pierwszej sesji poczujesz pewne wyzwolenie i będziesz chciał nauczyć się tego i codziennie uwalniać stłumione przez lata emocje, kawałek po kawałku. I wtedy z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc będziesz szczęśliwszy, spokojniejszy i bardziej harmonijny.

Techniki, które tutaj znajdziesz, są jak sesje terapeutyczne. Tylko, że możesz je wykonywać o dogodnej dla ciebie porze (choć najlepiej robić to rano). Trwają od 15, 20min – do ponad godziny. Więcej możesz się dowiedzieć oglądając poniżej mój film na YouTube pt.„Czym są Techniki Uwalniania?”, a kupic gotowe Techniki mozesz w zakładce Sklep.

CZYM SĄ TECHNIKI UWALNIANIA?
Przewiń do góry