Jak rozpoznać prawdziwą intuicję?

Jak rozpoznac prawdziwa intuicje?
Intuicja zawsze prowadzi we wlasciwe miejsce.

 

Jak rozpoznać prawdziwą intuicję? Jak odróżnić ją od emocji, od uczuć, od programów? Temat intuicji, to jest coś z czym pracuje od conajmniej 15lat. Sprawdzanie i badanie tego co czuję i jak to się odbija na rzeczywistość, to było prawdziwą „ pracą naukową”, która bardzo mnie pasjonowała. Bo skoro jest ta cudna i prawdziwa Intuicja, która prowadzi drogą przeznaczenia, na której wszystko idzie gładko i płynnie, to dlaczego mamy z niej nie korzystać? Wyróżnię tutaj kilka podstawowych zasad.

1. Intuicja jest połączeniem się ze wszechświatem, z wyższą Inteligencją.

 

2. Nasze ciało jest przekaźnikiem (radioodbiornikiem), które przekazuje informacje z „głównej stacji” do nas.

 

3. Ważne jest aby praktykować techniki świadomości swojego ciała, czuć je i słuchać.

 

4. Emocje nie są intuicją, są naszym uwarunkowanym sposobem reagowania. Emocje pokazują nam, co jest do uwolnienia, pokazują nam ścieżkę do rozpoznania dominującego uczucia w danym momencie. Emocje są zmienne. Nie trwają zbyt długo. Można je łatwo i szybko uwalniać. Znajdują się na poziomie świadomości.

 

5. Uczucia – radość, miłość, gniew, strach i smutek – pomagają nam rozpoznać nasz wewnętrzny głęboki stosunek do danej sytuacji, osoby, i siebie. Uczucia potrafią trwać długo i często sięgają daleko wstecz, jednak również nie są trwałe. Znajdują się na poziomie podświadomości.

 

6. Intuicja znajduje się pod spodem tych wszystkich, wyżej wymienionych, stanów. A więc, potrzebujemy zejść uwagą głębiej, do nadświadomości. Nadświadomość to jest to coś, co sprawia, że oddychamy (nawet w nocy), i co prowadzi nas w doskonały sposób na drodze naszego życia.

 

7. Oddech jest pomostem pomiędzy świadomością, podświadomością i nadświadomością. Ucząc się obserwacji oddechu wzmacniamy ten pomost.

 

8. Kiedy uczymy się uwalniać emocje, rozpoznawać najgłębsze uczucia i również się uwalniać spod ich dominacji (czyli nie utożsamiać się z nimi), kiedy odkrywamy stan poza jakakolwiek oceną i reakcją, stajemy się spokojni, zrelaksowani i otwarci na słyszenie i odczuwanie Intuicji – czyli Prawdy, uniwersalnej Prawdy dotyczącej danej sytuacji, osoby i siebie.

 

9. Dopiero na tym etapie rozpoznajemy Prawdę jako odczucie spokoju i harmonii, w ciele, wewnątrz, co jest odpowiedzią na TAK, lub czujemy na poziomie ciała, wewnątrz, spięcie i ucisk, co jest odpowiedzią na NIE.

 

10. Istotne jest w rozmowie z Intuicją zadawanie właściwych pytań.

 

11. Im bardziej jesteśmy wolni od emocji i uwarunkowań, im bardziej jesteśmy obecni w tu i teraz, a nie w swojej głowie i myślach, tym częściej i precyzyjniej słyszymy i czujemy Intuicje.

Mam nadzieje, ze tych kilka wskazowek pomoze ci lepiej zrozumiec istote komunikowania sie z Intuicja i bedziesz mogl/mogla podązac za jej prowadzeniem. Zapraszam cie tez do obejrzenia filmu na Youtube, gdzie opowiadam o tym samym, no moze bardziej szerzej .)
W razie pytan, zapraszam do kontaktu na Instagrama lub Fb w komentarzach pod postami lub w prywatnej wiadomosci. Zawsze oczywiscie mozna zapisac sie do mnie na sesje Uwalniania Emocji, Czytania Duszy lub Konsultacje dotyczaca pracy z Intuicja i swoim rozwojem duchowym.
A jesli chcesz juz dzisiaj miec lepszy dzien – zapraszam do Praktyki Wdziecznosci :))
Jak rozpoznać prawdziwą intuicję?
Przewiń do góry